Przerwy weekendowe w bankach

Przerwy weekendowe w bankach
Katarzyna Rostkowska

Jak co weekend, klienci niektórych banków muszą liczyć się z przerwami technicznymi, które wiążą się z ograniczeniem dostępu do bankowość internetowej i aplikacji mobilnej, utrudnieniami w płaceniu kartą czy wyłączeniem bankomatów i wpłatomatów. Sprawdź, które banki zapowiedziały problemy w działaniu poszczególnych usług.

(fot. lucadp / YAY Foto)

W nadchodzący weekend przerwy zapowiedziały: eurobank, Getin Noble Bank oraz Bank Zachodni WBK. Jednocześnie warto mieć na uwadze trwającą awarię w ING Banku Śląskim, o której informowaliśmy czytelników w tym artykule. Bank w dalszym ciągu nie poinformował o rozwiązaniu problemu, który dotyczy otrzymywania przez klientów wielokrotnych komunikatów push w aplikacji mobilnej oraz SMS-ów o wykonywanych przez siebie transakcjach.

eurobank

W nocy z piątku na sobotę w godzinach 23:35-1:30 będą trwały prace modernizacyjne. W tym czasie niemożliwe będzie korzystanie z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej.

Jednocześnie bank poinformował, że od 15 stycznia 2018 r. nie będzie możliwy dostęp do bankowości internetowej i mobilnej z urządzeń ze starym oprogramowaniem, tj.:

  • do bankowości internetowej dla komputerów z systemem operacyjnym Windows XP oraz za pośrednictwem starszych wersji przeglądarek internetowych,

  • do aplikacji mobilnej na smartfonach z systemem Android poniżej wersji 4.1.2.

Getin Noble Bank

W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi jeszcze dziś nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej. Będzie trwała od 23:00 do godzin porannych następnego dnia, tj. godziny 06:00.

Bank Zachodni WBK

W Banku Zachodnim WBK w związku z planowanymi pracami technicznymi w sobotę 13.01.2018 r. w godzinach 0:00-10:00 klienci nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej.

KR

Dodaj komentarz

Proszę czekać...

Zapisz się do Newslettera

Chcesz być na bieżąco z nowymi produktami i wpisami do Bloga ? Wpisz poniżej swój adres e-mail i nazwę by być na bierząco.
%d bloggers like this: