Wylicytuj Złotego Bankiera! Gramy dla WOŚP

Wylicytuj Złotego Bankiera! Gramy dla WOŚP
Bankier.pl

Chciwy jak Bankier? Nic z tych rzeczy! Portal Bankier.pl, numer 1 na rynku informacji o finansach, już po raz drugi wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Znów stawiamy na jakość i unikatowość – dlatego w tym roku mogą Państwo wylicytować statuetkę Złoty Bankier – wystarczy kliknąć w link zloty.bankier.pl/wosp. Od lat jest ona symbolem najwyższej jakości, profesjonalizmu i innowacyjności. Co roku wręczamy ją bankom, które nie tylko wyznaczają kierunek rozwoju polskiej bankowości, ale również biorą pod uwagę zapotrzebowanie swoich klientów, oferując im najwyższej jakości produkty i usługi.

Złoty Bankier w tym roku będzie jak złota rybka spełniająca marzenia o zdrowiu dzieciaków. Niełatwo było ją wyłowić. Zresztą, zobaczcie sami:

Złoty Bankier jest swego rodzaju Oskarem branży finansowej, a statuetka ma zarówno wartość symboliczną, jak również materialną. Statuetka przeznaczona na aukcję jest zaprojektowana i wykonana z najwyższej jakości materiałów przez artystę rzeźbiarza. W ubiegłym roku naszą aukcję wygrał Cezary Kucharski, znany piłkarz, przedsiębiorca i menadżer m.in. Roberta Lewandowskiego. Dzięki niemu, fundację WOŚP zasiliło 11,1 tys. zł, a statuetka trafiła w ręce donatora podczas gali Złotego Bankiera.

W tym roku nie możemy być gorsi! Gala już 24 kwietnia, a bilet na nią można zapewnić sobie już w najbliższy weekend.

(Bankier.pl)

Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy jest artykuł sponsorowany Premium wyświetlany przez siedem dni na stronie Bankier.pl. Jest to szansa na dotarcie z ofertą swojego produktu, usługi lub firmy do użytkowników zainteresowanych finansami, biznesem, gospodarką i nowymi technologiami.

Po zakończonej aukcji prosimy zwycięzcę o kontakt mailowy na adres marketing@bankier.pl w celu ustalenia szczegółów.

Zapraszamy do licytacji!

Dodaj komentarz

Proszę czekać...

Zapisz się do Newslettera

Chcesz być na bieżąco z nowymi produktami i wpisami do Bloga ? Wpisz poniżej swój adres e-mail i nazwę by być na bierząco.
%d bloggers like this: